НБУ покращив умови для активізації ринку державних облігацій

Новини
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

Нацбанк удосконалив механізм первинного розміщення облігацій внутрішніх державних позик

Національний банк України розширює можливості для дилерів на ринку облігацій внутрішніх державних позик та збільшує термін, протягом якого можуть надійти кошти від учасників, пише Укрінформ.

Про це повідомляє прес-служба НБУ.

"Національний банк України створює умови для активізації ринку державних облігацій України шляхом удосконалення механізму первинного розміщення облігацій внутрішніх державних позик. Первинні дилери отримують можливість виконувати функцію брокера для своїх клієнтів, купуючи ОВДП при первинному їх розміщенні від свого імені, за дорученням та за рахунок своїх клієнтів", - йдеться у повідомленні.

Також надається можливість зарахування облігацій на власний рахунок первинного дилера у цінних паперах у разі несвоєчасного перерахування чи неперерахування коштів клієнтом та збільшується термін, протягом якого можуть надійти кошти від учасників розміщення за облігації, від двох робочих днів до п'яти.

Зазначені зміни затверджено постановою правління НБУ від 26 червня 2018 року № 72 "Про затвердження змін до Положення про порядок проведення операцій, пов'язаних з розміщенням облігацій внутрішніх державних позик". Вони набувають чинності з 1 вересня 2018 року.