Компанія Alstom розглядає можливість співпраці з "Укрзалізницею"

Новини
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

Компанія з Франції вже провела переговори з "Укрзалізницею", та досліджують джерела фінансування 

Французька компанія-виробник рухомого складу та інфраструктури Alston зацікавлена у співпраці з ПАТ "Укрзалізниця".

Про це керівний директор кластера Західної і Центральної Азії в Alstom Бернард Пелль заявив на презентації першого вантажного електровоза для компанії "Азербайджанські залізниці" в Астані, передає кореспондент "Інтерфакс-Україна" з місця подій.

"Ми недавно провели переговори з ПАТ "Укрзалізниця", за їхніми словами, в найближчі 5 років їм знадобиться близько 210 локомотивів чотирьох різних типів. В основному, як ми знаємо, це вантажні локомотиви. Ми готові це зробити, однак усе залежить від фінансування, а також від того, який відсоток локалізації потрібно", — заявив він в коментарі "Інтерфакс-Україна".

Б.Пелль також уточнив, що Alston активно шукає різні варіанти фінансування поставок тяги для українських залізниць.

Вантажний електровоз Prima T8 AZ8A, презентований в Астані в середу, став частиною угоди підприємства Alstom компанії "Електровоз курастиру зауити" (ЕКЗ) і Азербайджанських залізниць на поставку 50 локомотивів, зокрема 10 пасажирських локомотивів Prima M4 AZ4A.

Локомотив Prima T8 AZ8A має вісім осей, здатний тягнути склад до 9 тис. тонн і розвивати швидкість до 120 км/год. Потужність двигуна моделі — 8,8 мегават. Елезектровоз оснащений функцією рекуперації.

Компанія Alstom виробляє електровози з 19 століття. Центральний офіс знаходиться у Франції, при цьому компанія має представництва в понад 60 країнах. Alstom спеціалізується на рішеннях у сфері єдиних транспортних систем і пропонує широкий спектр рішень як щодо рухомого складу, так і щодо інфраструктури, систем СЦБ і цифрових технологій мобільності.