МСБ отримав 250 мільйонів гривень кредитів за пільговими умовами

Новини
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

У рамках  програми Німецько-Українського фонду і проекту EU4Business, малий та середній бізнес України отримав пільгові кредити з середньою ставкою в 14,8%

За рік український малий і середній бізнес отримав пільгових кредитів на загальну суму 237,7 млн ​​грн. Ці кредити були видані в рамках програми Німецько-Українського фонду і проекту EU4Business, який фінансується Європейським Союзом. Про це повідомляє прес-служба Німецько-Українського фонду, передає Фінанси.

Кредити отримали 78 малих і середніх підприємств. Середня сума одного кредиту склала 2,3 млн грн. Аграрні компанії отримали кредитів на 180 млн грн. Ще майже 55 млн грн отримали промислові компанії, а готелі і ресторани – 2,4 млн грн.

Середня процентна ставка за кредитами для малого і середнього бізнесу склала 14,8%. Пріоритетними секторами для фінансування є легка і переробна промисловість, тваринництво та відновлювана енергетика.

Підприємець подає заявку про кредит в банк-партнер. Банк передає її для затвердження в Німецько-Український фонд. Кошти для кредиту надає НУФ. Після того як кредит погашається, банки партнери повертають ці гроші Фонду.