Шоста міжнародна інвестиційна конференція «Нова Україна»

Новини
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

Наступний етап розвитку в залученні інвестицій для України: інвестиційна конференція «Нова Україна» виходить на світовий ринок у Техасі, США та Києві

Заходи в Техасі та Україні залучають сотні інвесторів та високопосадовців.

Київ, 29 травня 2018 р. шоста інвестиційна конференція "Нова Україна", організована Empire State Capital Partners, стала другим етапом в продовження заходу у Техасі, США. "Павільон Нова Україна, Техас" проходив 20-22 квітня в Далласі під час однієї з найбільших подій, «EarthX», присвячених Всесвітньому Дню Землі, яка залучила понад 132 тисячі делегатів цього року. Тижнева конференція, експо та кінофестиваль привернули ключових діячів з Вашингтона, серед яких Джейсон Ван Бюрен, директор Президентського Фонду Мартіна Ван Бюрена, видатні керівники та бізнес-лідери. Заповнений відвідувачами Павільйон Нової України представив українські високотехнологічні стартапи, серед яких відзначений нагородами у сфері тривимірного друку Квамбіо, гуру кібербезпеки Security Services Group SSG, а також записник та помічник з продуктивності – стартап Senstone.

Одразу після трьохтижневої подорожі в Техас команда Empire State Capital Partners розпочала підготовку інвестиційної конференції в Києві. Захід розпочався зі слів першої леді України(під час президенства Віктора Ющенка) Катерини Ющенко: "Я знаю, що всі ми ніяк не дочекаємося, щоб працювати одне з одним над будівництвом українського майбутнього" — звернулась вона до сотень інвесторів, державних чиновників, керівників бізнесу та директорів компаній. Високопрофільний міжнародний захід у конференц-центрі «Парковий» складався з п'яти експертних інвестиційних панелей, де особливу увагу приділили венчурним інвестиціям та новітнім технологіям — провідним векторам для майбутнього технологічного прориву української економіки.

"Було захоплюючим та складним завданням – проводити пліч-о-пліч події у двох країнах", — сказав Алекс Барт, засновник та керівник Empire State Capital Partners., "Та досвід виявився дивовижним, та нові контакти і можливості для транскордонних інвестицій були абсолютно того варті. Наша цьогорічна подія в Києві була більш серйозною ніж будь-коли", — сказав він. "Панелі з комунікації, сільського господарства, енергетики, венчурного капіталу та оборонної сфери. Також були презентовані стартапи, що викликали неабиякий інтерес у іноземних інвесторів. Україна стоїть на шляху стати наступною старт-ап нацією", — сказав він.

На панелі глобальних брендових комунікацій було піднято питання "послів бренду" для просування іміджу України на міжнародному рівні. "Чи варто інвестувати більше у брендові кампанії?" — запитав панельний модератор Люк Шен'є із Plan C. "Оскільки, тільки-но вони потрапляють у ці краї, вони вже підключені", — сказав він.

Найважливішою подією стала вступна доповідь-звернення Аташе з питань оборони Сполучених Штатів. "Ми дуже вдячні побачити американського аташе, полковника Куінна Воффорда, на цьогорічній панелі", — відзначив модератор Марк Дж. Кілбейн. «Присутність таких висоповажних посадових осіб, як Аташе Оборони США та заступник голови Адміністрації Президента України Дмитро Шимків, підкреслюють важливість оборонних надбань України для продажів за кордон іноземним інвесторам та урядам».

Серед основних доповідачів також були присутні: Дуг О'Нейл, заступник економічного радника з посольства США; Карл Стурен, засновник та президент "Віндкрафт України"; Джон Шморгун, генеральний директор компанії "АгроДженерейшн"; виконуючий обов'язки голови Фонду державного майна України Віталій Трубаров і Руслана Лижичко, всесвітньо відома українська співачка та активіст з питань зеленої енергетики.

Більш детальну інформацію про події див. на веб-сайті конференції:
 http://newukraineevents.com/en/
 або за письмовим зверненням: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..