Українці значно збільшили кількість платежів через мобільні телефони

Новини
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

Гендиректор Mastercard в Україні, Молдові, Грузії і країнах Центральної Азії підкреслила, що у світі за рік кількість платежів за допомогою мобільних телефонів зросла в 4 рази, а в Україні — в 14

Кількість платежів, здійснюваних з допомогою мобільних телефонів, в Україні у 2017 році порівняно з 2016 роком зросла в 14 разів, інформує УНІАН

Про це в ході презентації сервісу Apple Pay повідомила генеральний директор Mastercard в Україні, Молдові, Грузії і країнах Центральної Азії Віра Платонова. 

"Україна має дуже розвинений ринок з точки зору безконтактних платежів. У світі за рік кількість платежів за допомогою мобільних телефонів зросла в 4 рази, а в Україні ця цифра — 14. В 14 разів лише за минулий рік збільшилася кількість платежів за допомогою мобільних пристроїв в нашій країні",- сказала вона. 

Платонова зазначила, що українці найчастіше розплачуються мобільними пристроями в ресторанах, торгових мережах, на заправках і в транспорті. 

"За три роки існування платіжного рішення, введеного Mastercard з партнерами в метро, було проведено 25 мільйонів транзакцій. І ми впевнені, що вони будуть збільшуватися в геометричній прогресії завдяки Apple Pay", — сказала директор компанії.