Вступило в дію скасування безмитного ввезення 155 видів товарів з України в США

Новини
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

Під дію обмеження потрапили деякі продукти харчової, легкої, деревообробної промисловості, машинобудування, деякі електроприлади

Дію Генералізованої системи преференцій, яка дає можливість безмитного ввезення на територію США понад 3500 видів товарів з України, з 26 квітня було зупинено для 155 видів українських товарів, пише УНІАН

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Міністерства економічного розвитку і торгівлі України. 

"Під дію обмеження потрапили 155 видів товарів, зокрема деякі продукти харчової, легкої, деревообробної промисловості, машинобудування, деякі електроприлади", — йдеться в повідомленні. 

Так, офіс торговельного представника США ввів у дію ці обмеження чинності з 26 квітня цього року — через 120 днів після публікації відповідної прокламації президента США від 22 грудня 2017 року. 

"Мінекономрозвитку перебуває у постійному діалозі з урядом США і працює над вирішенням проблеми. У той же час, зняття обмежень в значній мірі залежить від прийняття Верховною Радою проекту закону №7466, відомого як законопроект "Про організацію колективного управління", — зазначили у відомстві.