У Львові відкриється перший в Україні Центр надання послуг PwC

Новини
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

Центр у Львові представлятиме внутрішній відділ PwC, який віддалено виконуватиме проекти одного з найбільших аудиторів світу

Наприкінці квітня у Львові буде анонсовано відкриття Центру надання послуг компанії PwC (ServiceDeliveryCentre, SDC). Про це під час зустрічі в SDC м. Катовіце (Польща) повідомив відповідальний за проект у Львові менеджер компанії PwC Петр Ярош.

SDC в Україні буде спеціалізуватися на аудиті, податковому та юридичному консультуванні, консалтингу. «В консалтинг буде входити фінансовий аналіз, IT, роботизація, підтримка в підготовці презентацій. Таким чином, Львівський центр дозволить розвантажувати регіональні офіси», - розказав пан Ярош. В той час як Центр в Катовіце має спеціалізацію «податковий аудит».

Центр PwC у Львові буде обслуговувати клієнтів з Центральної та Східної Європи (України, Польщі, Чехії, Словаччини, Угорщини та Румунії), тоді як найближчий центр в Катовіце працюватиме з клієнтами з Західної Європи. Після налаштування основних процесів планується розширення географії та портфелю послуг.

Конкурентами Львова при відборі місця розташування нового центру були міста Нові-Сад (Сербія) та Варна (Болгарія). Однак у PwC віддали перевагу Львову завдяки близькому та зручному розташуванню, добре розвиненій інфраструктурі, відкритості міста для інновацій та доступу до кваліфікованих кадрів.

Наразі в SDC Львів працює 15 співробітників, в планах на жовтень розширити штат до 50 осіб. Планується, що при реалістичних сценаріях протягом трьох років у львівському центрі працюватимуть 350 спеціалістів, але враховуючи, що розвиток центру в Катовіце перевершив найоптимістичніші прогнози, кількість працівників у Львові може перевищити 400.

Керувати Центром у Львові буде топ-менеджер із київського офісу PwC.

«Наша компанія стане важливим роботодавцем для міста. Це дозволить молодим українським спеціалістам не шукати роботу поза межами країни, а залишатися і працювати в Україні», - підкреслив Петр Ярош. Також буде організована тісна співпраця з університетами регіону для залучення кращих студентів та випускників до роботи в SDC Львів. В пріоритеті – ІТ та фінансові факультети. Цікаво, що майже всі співробітники SDC Катовіце - це студенти та випускники вищих навчальних закладів регіону. А середній вік працівників складає 28 років.

Наразі в Україні це перший центр надання послуг аудиторських компаній. Сьогодні в нашій країні працюють центри послуг великих компаній AB-InBev, Nestle, VEON. Всього в світі налічується 10 подібних львівському Центрів надання послуг PwC. Концепція центрів спільного надання послуг стає надзвичайно популярною у міжнародних компаній. Лише у країнах Східної Європи на сьогодні функціонує понад 1000 таких центрів, у яких працює понад 400 000 спеціалістів.