Втеча за межі України не зупиняє оточення Януковича від незаконного захоплення власності

Новини
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

Журнал «Бізнес» продовжує інформувати про хід боротьби за ПАТ «Дашуківські бентоніти»

13-го квітня рейдери знайшли можливість фізично видалити запис державного  реєстратора А.Петрик про зміни у складі засновників та керівника ТОВ «Даш-Бент Інвест» (мажоритарного учасника «Дашуківських бентонітів»).

Запис було видалено попри пряму судову заборону вчиняти будь-які дії по внесенню змін до ЄДР щодо ТОВ «Даш-Бент Інвест» (див. ухвалу Печерського районного суду м. Києва від 05.04.18  у справі 757/14305/18-к ) та з порушенням принципу територіальності, передбаченого законом «Про державну реєстрацію». Територіальність передбачає, що зміни в реєстр про підприємства, еаприклад, Києва вносить лише київський державний реєстратор.

Незаконні зміни внесла реєстраторша Маломихайлівської сільради Покровського району Дніпропетровської області Третяк Тетяна Василівна. Відповідно до офіційної інформації Міністерства юстиції, пані Третяк тимчасово заблоковано доступ до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно на 5 місяців. Як раніше повідомляли ЗМІ, саме ця реєстраторша порушила закон, змінивши відомості про компанію-власника мережі автозаправних станцій "БРСМ-Нафта"

За інформацією «Бізнесу» у рейдерському захопленні бентонітового кар’єру на Черкащині  беруть участь структури та особи, пов’язані з Віктором Бондиком, близькою до В.Януковича особою, колишнім керівником ДП «Укрхімтрансаміак», який переховується від НАБУ за підозрою у розкраданні державних коштів в особливо великих розмірах.

Як ми повідомляли, 10 квітня, завдяки оперативному втручанню у справу журналістів «Бізнесу», було зупинено спробу незаконного втручання у роботу  державного реєстратора А.Петрик.