За 2017 рік "Завод Фрунзе" збільшив чистий прибуток на 30%

Новини
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

Частка експорту в загальному обсязі продажів склала 37%, продукція поставлялася, у тому числі в Німеччину та Австрію

ПрАТ “Завод Фрунзе” (Харків), провідний в Україні виробник виробів з перфорованого металу і систем огорожі, в 2017 році отримав чистий прибуток у розмірі 69,64 млн грн, що на 30% більше, ніж в 2016 році, повідомляють Фінанси.

Згідно з річним фінансовим звітом компанії в системі розкриття ДКЦПФР, її чистий дохід зріс на 38,7% — до 807,88 млн грн.

Частка експорту в загальному обсязі продажів склала 37%, при цьому розширилася географія поставок, продукція поставлялася, у тому числі в Німеччину та Австрію.

Серед основних клієнтів заводу в Україні — роздрібні мережі будівельних супермаркетів, машинобудівні заводи, агро- і будівельні компанії, підприємства з виробництва будматеріалів, сфери ЖКГ.

Серед найбільш значущих — українські Хорольський механічний завод, ПрАТ “Ельворті”, Бердянські жниварки, Харківський тракторний завод, супермаркети “Епіцентр К”, “Нова лінія”, німецька компанія Getreidetechnik.

Згідно зі звітом, в минулому році завод придбав автоматичну зварювальну лінію решіток за 24,55 млн грн, перфораційний прес “Брюк” за 18,8 млн грн, а в поточному році планує придбати, зокрема, зварювальну лінію за EUR1,42 млн, запустити другу фарбувальну лінію, налагодити випуск пористих настилів.

Завод їм. Фрунзе, заснований в 1885 році, випускає сита для сільгоспмашин, настилочні решітки, сітки і системи огорожі для будіндустрії, елементи міського середовища (кошика для сміття, лавки), складські стелажі та захисні системи картерів двигунів для автомобілів.

Підприємства мають розгалужену мережу представництв і філій в Україні та Росії, а також у Казахстані та на Близькому Сході (ОАЕ).