Компанія OPENMIND запустила на українському ринку новий бренд курячого м’яса «Епікур»

Новини
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

Група компаній OPENMIND презентувала новий бренд курячого м’яса «Епікур»

Група компаній OPENMIND, яка спеціалізується на виробництві курячого м’яса («Володимир-Волинська птахофабрика»), виготовленню та продажі крафтового пива (Пивоварня Red Cat (Харків) та керує роздрібною мережею із більш ніж 70 магазинів крафтового пива «ПивоБонк», презентувала новий бренд курячого м’яса «Епікур».

фото 2 Алексей Коваленко

Олексій Коваленко, СЕО групи компаній OPENMIND

 «Західні компанії дуже обережні щодо інвестицій в Україну. Ми змогли довести, що попит на категорію корисного курячого м'яса зростає – і в бренду «Епікур» великі перспективи й амбіції мати провідні позиції. Ми вкладаємо в нашу справу дуже багато праці, сил і ентузіазму, щоб відповідати тій планці, яку самі собі встановили. Але головна наша перевага – навіть не матеріальні ресурси, а переконаність в істинній цінності нашої справи. Ми виключаємо будь-які компроміси з совістю й готові відповідати за результат. Адже основний драйвер і мотиватор процесу – ідея створити здоровий, корисний і безпечний для всієї родини продукт – куряче м'ясо, в якому немає шкідливих речовин, антибіотиків, усього того, що кожен з нас ні за що б не дав своїй дитині. Ця ідея, цей перфекціонізм присутні в усьому: від нашої місії до організації процесу. І ця ідея – робити людей здоровими, а значить, щасливими», – коментує CEO групи компаній OPENMIND Олексій Коваленко.

Основною площадкою для виробництва курячого м’яса під брендом «Епікур» стане Володимир-Волинська птахофабрика, яка розташована в екологічно чистому регіоні країни та є одним з найбільших виробників курятини в Україні. З появою нового бренду підприємство перейшло на вирощування здорової курки без антибіотиків та інших стимуляторів росту. Така технологія потребує високого рівня біобезпеки та суворого дотримання гігієни. Це ускладнює виробництво та впливає на вартість продукції. Тому ціна курятини «Епікур» в середньому на 20% вища за вартість звичайного курячого м'яса.

фото 3 Алина Сыч

Аліна Сич, генеральний директор Володимир-Волинської птахофабрики

«Вирощування курки без антибіотиків, стимуляторів росту, з дотриманням повної біобезпеки досягається суворим контролем на всіх етапах виробництва. При вирощуванні зернових кормів обов'язкові регулярні лабораторні дослідження вхідної сировини на наявність мікотоксинів та інших шкідливих бактерій. Щоб гарантувати відсутність антибіотиків, на виході продукцію додатково досліджують у незалежній лабораторії. Важливим плюсом загальної концепції екологічності є вторинна переробка відходів виробництва, які йдуть на енергетичні потреби фабрики і не забруднюють довкілля», – говорить Аліна Сич, генеральний директор Володимир-Волинської птахофабрики.

ПАТ «Володимир-Волинська птахофабрика» – один з найбільших виробників курячого м'яса в Україні. До інфраструктури фабрики входять 100 пташників, розташованих на 11 майданчиках з вирощування птиці, власний забійний цех, комбікормовий завод і сільгосппідприємство. Має 6 філій: у Володимирі-Волинському, Львові, Києві, Вінниці, Житомирі, Харкові.

За словами Олексія Коваленко, додаткове фінансування від Safedam дало змогу використовувати у виробництві найпрогресивніші технології та інноваційне обладнання. Компанія OPENMIND продовжує модернізувати виробництво птахофабрики й розвивати бренд «Епікур».

Перша партія потрапила на полиці магазинів мережі «Фуршет» наприкінці грудня, і невдовзі бренд з'явився в мережах «Ашан», «Мегамаркет» і багатьох точках продажів у Центральній, Західній та Східній частинах України. До кінця березня бренд «Епікур» був представлений у більш ніж 100 супермаркетах України, і це тільки початок. У найближчих планах - помістити продукцію бренду на полиці найбільших рітейлерів України в ціновому сегменті середній плюс.

Фото 4 завод