Лоукостер SkyUp про плани виходу на Український ринок

Новини
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

Регулярні рейси SkyUp планує почати виконувати вже в червні. Зокрема, це будуть внутрішні українські рейси за маршрутами Київ-Одеса і Харків-Одеса

Українська лоукост-авіакомпанія SkyUp отримає свої перші повітряні судна в квітні та буде готова до польотів, інформує НВ-Бізнес.

Про це повідомив гендиректор SkyUp Євген Хайнацький в інтерв'ю галузевому порталу ato.ru.

"Для того щоб прискорити поставку літаків, в середині березня ми підписали контракт із корпорацією Boeing, відповідно до якого в середині квітня до нас прилетять два Boeing 737-800 Next Generation 2013 року випуску. Після цього ми отримаємо реєстраційні номери для цих літаків, проведемо демопольоти і процедуру прийому ПС. і тільки після всього цього Державна авіаційна служба України видасть нам сертифікат експлуатанта. Ми розробили з відомством план-графік сертифікаційної перевірки, щоб вона закінчувалася до моменту прибуття літаків в Україну. Все це станеться в квітні", — пояснив він.

За його словами, лоукостер також провів переговори з іншою лізинговою компанією, у якої планує взяти в лізинг третій Boeing 737-700.

"Її назву я озвучити не можу... Вже в квітні всі три ПС будуть в нашому парку. Згідно з бізнес-планом, ми готові взяти в операційний лізинг, як і три попередні, четвертий літак восени", — додав Хайнацкий.

Регулярні рейси SkyUp планує почати виконувати вже в червні. Зокрема, це будуть внутрішні українські рейси за маршрутами Київ-Одеса і Харків-Одеса. Можливо, трохи пізніше почнемо літати по напрямку Львів-Одеса. За кордон будуть відкриті продажі на маршрути Київ-Барселона, Київ-Ларнака і Київ-Батумі.