Криптовалюти знову дорожчають

Новини
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

Після різкого падіння ринок криптовалют почав відновлюватись

Основні криптовалюти на торгах 8 квітня відзначилися зростанням після повідомлень про інтерес до таких активів традиційних інвесторів з Уолл-Стріт. Про це пише Business Insider, передає Ukr.Media.

Так, біткоін дорожчав на 2,1 відсотка до 7 047 доларів, Ethereum піднімався вище 400 доларів, додавши в ціні 3,6 відсотка.

До зростання ринок перейшов на тлі повідомлень про інтереси фонду Джорджа Сороса і заснованої Рокфеллерами компанії Venrock. Остання 6 квітня оголосила про партнерство з венчурної компанією CoinFund, яка займається інвестиціями в криптоіндустрію.

В цей же день Bloomberg повідомив, що Soros Fund Management має намір зайнятися криптовалютним трейдингом. Сам Джордж Сорос у січні називав біткоін фінансовим міхуром.

На думку керуючого партнера Full Tilt (спеціалізується на криптоінвестиціях) Ентоні Помплиано, таку увага підтримує ринок. «Радісно бачити, що компанії з історичним досвідом Сороса і Рокфеллера починають отримувати доступ до блокчейну і криптовалютам. Сподіваюсь, у них буде вливатися все більше інституціонального капіталу, що призведе до більш зрілого і складному ринку», — сказав Помплиано.

Протягом попереднього тижня криптовалюти дешевшали після новин про наміри великих технологічних компаній заборонити рекламу цифрових грошей і операцій з ними.

З початку 2018 року криптовалюти переживають падіння. Так, біткоін в лютому знизилася до 5,9 тисячі доларів, опустившись до цієї позначки з грудневих максимумів майже в 20 тисяч доларів. Ethereum в середині січня сягнув рекордної вартості 1,3 тисячі доларів, до середини лютого він знизився до 800 доларів і продовжив падіння. XRP (Ripple), пережив у січні зліт до історичних максимумів у майже чотири долара в тому ж місяці подешевшав до одного долара, а до початку квітня впав до 49 центів.