Нафта дорожчає

Новини
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

Через дані про зменшення запасів нафти в США, ціни на світові марки нафти перейшли до зростання

Ціни на нафту під час азіатських торгів у четвер зростають — інвестори із запізненням реагують на позитивні дані про скорочення товарних запасів у США, передають Фінанси посилаючись на MarketWatch.

Напередодні нафта подешевшала через побоювання ескалації торгового протистояння США і Китаю та впливу їхніх суперечок на інші країни.

Ціна ф’ючерсів на нафту Brent з постачанням в червні на лондонській біржі ICE Futures до 8:15 мск 5 квітня збільшилася на $0,34 (0,50%) — до $68,36 за барель.

Нафта WTI з поставкою в травні на електронних торгах Нью-йоркської товарної біржі (NYMEX) вранці у четвер піднялася на $0,30 (0,47%) — до $63,67 за барель.

Напередодні червнева Brent подешевшала на $0,10 (0,2%), до $68,02 за барель, WTI – на $0,14 (0,2%), до $63,37 за барель.

Як стало відомо зі звіту міністерства енергетики США, запаси нафти в країні за минулий тиждень впали на 4,62 млн барелів, при тому що експерти очікували зростання запасів на 2 млн барелів.

Резерви бензину знизилися минулого тижня на 1,1 млн барелів, дистилятів — збільшилися на 538 тис. барелів.

Видобуток нафти тим часом продовжив оновлювати історичні рекорди і підвищився на 27 тис. барелів на добу, до 10,46 млн б/д. При цьому імпорт нафти впав на 250 тис. б/д., а експорт підскочив до рекордних 2,18 млн б/д.

Разом з тим аналітики відзначають, що побоювання торгової війни продовжать стримувати зростання цін на нафту в найближчі сесії.

Бахрейн в середу оголосив про відкриття великого родовища, запаси нафти на якому оцінюються в 80 млрд барелів, природного газу — від 10 до 20 трлн кубічних футів. До цього відкриття доведені запаси нафти Бахрейну не перевищували 125 млн барелів нафти.