Scania презентувала нове покоління вантажних автомобілів в Україні

Новини
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

22-23 березня 2018 року Scania презентувала в Україні повну лінійку нового покоління вантажних автомобілів для усіх видів перевезень

Це результат десяти років наполегливої праці інженерів та інвестицій у понад 20 млрд шведських крон. Завдяки модульній системі виробництва Scania пропонує транспортні рішення, які максимально адаптовані під конкретні потреби кожного клієнта у висококонкурентній транспортній галузі.

«З новим поколінням Scania ми презентуємо інший підхід — від продуктів до індивідуальних рішень для кожного клієнта. Ми хочемо допомогти компаніям досягти вищої рентабельності, незалежно від типу перевезень або умов, у яких вони працюють. Вантажні автомобілі є лише частиною загальних операційних витрат; окрім продуктів, Scania забезпечує велику кількість послуг та сучасних технологій, які дозволяють техніці залишатися довший час в роботі. Поняття «преміум продукт» у сфері вантажного транспорту набуває абсолютно нового значення. Ніколи раніше наша пропозиція не була ще такою привабливою, досконалою та комплексною», — коментує генеральний директор ТОВ «Сканія Україна» Хокан Йюде.

NewGenScaniaUA 3

На особливу увагу заслуговує зменшення витрат пального на 5% завдяки вдосконаленій роботі трансмісії та кращим аеродинамічним властивостям. У різних випробувальних режимах автомобілі пройшли понад 10 мільйонів кілометрів.

Нове покоління вантажівок було представлено в Європі у 2016 році та стрімко завоювало прихильність багатьох перевізників.

В Україні замовлення на нове покоління вантажівок Scania розпочалися на початку 2018 року. Перших 15 вантажівок для 12 українських компаній вже запущені у виробництво. Очікується, що передача першого вантажного автомобіля нового покоління Scania R450 в Україні відбудеться у квітні 2018 року. Його власником стане компанія «Транс-Сервіс-Рівне».

NewGenScaniaUA 4

«Мені імпонують інноваційний підхід Scania та передові технології, які втілені у новому поколінні вантажівок. На мій погляд, за такими параметра­ми, як надійність, економіч­ність, комфорт, маневреність і оглядовість, нові Scania є еталоном в індустрії. Рішення про придбання першої нової Scania R450 Євро 6 було легко прийняти — з нетерпінням че­каємо на її прибуття в Україну», - коментує Мирослав Марченко, директор компанії «Транс-Сервіс-Рівне».

Магістральні перевезення, серії S та Rscania 1

Нове покоління вантажівок Scania є результатом 10 років досліджень та розробок. В ньому втілені останні досягнення автомобільної галузі.

Scania внесла радикальні зміни в лінійку кабін нового покоління вантажівок. Серія S з рівною підлогою стала новою топовою версією модельного ряду спальних кабін. Дизайн і комплектація усіх кабін розроблялися з увагою до найменших дрібниць, щоб задовільнити сьогоднішні та завтрашні вимоги клієнтів та законодавства. Нова лінійка зберегла ідентичність Scania, всі кабіни виробляються на заводі в місті Оскарсхамн у Швеції.

Над дизайном і розробкою кабін нового покоління Scania працювала власна штатна команда дизайнерів. Кабіни Scania легко ідентифікувати та впізнати на дорозі з тією лише різницею, що їхній вигляд набув ще більш чітких форм, маючи ознаки як майбутнього, так і теперішнього, що властиво лише преміум продуктам.

NewGenScaniaUA 8

Новий модельний ряд для всіх видів перевезень складається із 24 кабін. В конструкції застосована високолегована сталь. Різним структурним елементам надавали форму методом пресування або обкатування перед тим, як їх з’єднати разом, використовуючи техніку зварювання, лазерного спаювання або високотехнологічний метод склеювання. Все заради того, щоб отримати надзвичайно міцний монокок, не обтяжений важкими каркасними елементами. Модульна концепція максимально адаптована під потреби різних клієнтів на основі порівняно невеликої кількості базових моделей. Дана система проектування також спрощує постачання запасних частин, швидше повертаючи вантажівки в роботу після ремонту.

У нових кабінах поліпшені показники ергономіки. Місце водія було пересунуте на 65 мм ближче до лобового скла і на 20 мм вбік, порівняно з існуючими моделями. На це є кілька причин, але найголовніша з них стосується вдосконалення безпеки, оглядовості та внутрішнього простору. Кабіни нового покоління Scania оснащені боковими подушками безпеки шторкового типу, які вмонтовані у стелю. Такий вид подушок ніколи раніше не застосовувався у вантажних автомобілях.

У новій модельній лінійці Scania всі двигуни Євро 6 отримали нову систему управління, яка зазнала кардинальних змін. Покращена система охолодження у нових моделях дає можливість зекономити в середньому ще 3% пального, що позитивно позначиться на бізнесі клієнтів. Scania також представляє нову версію 13-літрового двигуна потужністю 500 к. с. Ще однією важливою інновацією стало те, що Scania встановила гальмівний механізм на проміжному валу для автоматичної системи перемикання передач Scania Opticruise. Завдяки цим гальмам найпопулярніша коробка передач для магістральних тягачів GRS905 переходить з однієї передачу на іншу всього за 0.4 секунди.

NewGenScaniaUA 0

Регіональні та міські перевезення, серії G, Р та L

Scania виходить на ринок міських та регіональних перевезень з новим автомобілем. При цьому пропонує вирішення традиційних проблем, з якими стикається міський транспорт, такі як шум, довкілля, затори та прибутковість.

Абсолютно нова кабіна L-серії з низькою посадкою була розроблена для перевезень у містах. Вони доступні з різною висотою: низька, стандартна, висока. Якщо замовити кабіну з функцією опускання (автоматично вмикається за допомогою стоянкового гальма), то достатньо лише одного кроку, щоб зайти всередину, — висота підлоги для такого типу кабін буде приблизно 80 сантиметрів.

scania 2

Бокове вікно розширює можливість для водіїв ідентифікувати та вчасно зреагувати на вразливих учасників руху, особливо у щільному міському потоці.

Найбільшою інновацією у сфері безпеки стала опція бокового вікна — Scania City Safe Window — з боку пасажира для усіх версій кабін серій Р та L. Низько розташоване вікно у дверцятах пасажира розширює можливості водія щодо контролю ситуації навколо автомобіля — з ним простіше помітити вразливих учасників руху, таких як діти, велосипедисти та пішоходи у безпосередній близькості до вантажівки. Бокове вікно обігрівається і його можна замовити для кабін Р та L з боку пасажира.

scania 3

7-літрові двигуни Scania гармонійно вписуються у міські перевезення.

Із презентаціює L-серії також був представлений новий рядний 6-ти циліндровий двигун, розроблений спільно з Cummins, давнім партнером Scania у сфері розробки двигунів. Він демонструє чудові характеристики на низьких обертах, у ньому задіяна турбіна без змінної геометрії і використовується лише каталітична система (SCR) очищення вихлопних газів для досягнення норм Євро 6.

Вантажівки L-серії також можуть оснащуватися 9-літровими оновленими двигунами Scania, які пропонуються у трьох видах потужності для дизелю. У 2018 році Scania додасть газовий двигун OC09 у двох видах потужності (для CNG та LNG). Всі двигуни можна поєднувати зі Scania Opticruise або автоматичною коробкою Allison.

Будівельна техніка

Scania також презентує нову серію вантажівок XT для тих клієнтів будівельної галузі, які працюють у складних дорожніх умовах. Ці вантажівки можна обирати з кабінами Р-, G-, R- та S незалежо від потужності двигунів.

Посилений литий сталевий бампер із буксирувальним пристроєм, розрахованим на навантаження до 40 тонн, захисні решітки фар, посилені кожухи й кріплення зовнішніх дзеркал, продумані силові агрегати та ходова частина розроблені з урахуванням спеціальних потреб наших клієнтів і вигідно вирізняють автомобілі лінійки XT.

До послуг замовників XT серії широкий вибір опцій для зовнішнього та внутрішнього оснащення, які підвищать продуктивність та надійність перевезень.

scania 4Притаманною рисою будівної техніки Scania — це міцність, продуктивність та численні адаптації залежно від типу перевезень

Свобода вибору не обмежується лише кабінами чи конфігурацією осей. Вибір двигунів дуже широкий — від нового покоління V8 або 9-літрових версій, які Scania запустила нещодавно, до 13-літрових з різними варіантами потужності.

Сервіси та послуги

Із презентацією нового покоління вантажівок Scania переходить на індивідуальні рішення — це стосується як комплектації вантажних автомобілів, так і послуг з фінансування, обслуговування, ремонту та контролю за експлуатаційними витратами. Чим краще автомобіль пристосований до конкретних задач та умов, тим довше він залишатиметься в роботі та швидше повертатиме вкладені в нього інвестиції.

Правильно підібраний план сервісного обслуговування має величезний вплив на такі важливі аспекти як технічний стан автомобіля та його ліквідну вартість (у разі повторного продажу). Якщо вантажний автомобіль обслуговується стільки разів, скільки потребує режим його експлуатації, він залишатиметься в роботі більшу кількість часу та приноситиме більший прибуток і його вартість в разі продажу буде вищою. Тому Scania в Європі розпочала програму гнучкого сервісного обслуговування. Ідея програми ґрунтується на тому, що всі вантажівки підключені до єдиної мережі з використанням телематики. За основу беруться дані кожної окремої вантажівки, а не середній пробіг чи календарний метод. На основі отриманих даних складається індивідуальний план сервісного обслуговування. Це означає, що інтервали заміни масла можуть бути довшими або коротшими залежно від умов експлуатації та інших факторів. В Україні ця програма запрацює з червня 2018 року.

Система управління автопарком Scania Fleet Management та програма навчання водіїв постійно розширюються додатковими опціями. Серед них можна назвати функцію дистанційного управління додатковим опалювачем та численні вдосконалення комунікацій між водієм та офісними співробітниками. Йдеться про новий портал з розширеними можливостями. Інтерфейс та дизайн зазнали кардинальних змін. Такі речі, як повідомлення, адреси та маршрути можуть безпосередньо передаватися до інформаційної системи автомобіля співробітниками відділу управління транспортом в офісі перевізника.   

Фінансування

Фінансувати придбання вантажівок нового покоління готова дочірня лізингова компанія від концерну Scania — «Сканія Кредіт Україна». Конкурентні фінансові умови, швидкість погодження та зручна співпраця роблять процес фінансування зрозумілим та простим для усіх клієнтів — більше ніж 50% техніки Scania в Україні придбано саме через Сканію Кредіт Україну.

Така цифра — найвищій показник довіри серед спеціалізованих лізингових компаній на ринку, що свідчить про доведену ефективність рішень, які пропонуються, а саме:

  • фінансування усіх видів вантажної техніки і автобусів Scania разом із напівпричепами та надбудовами;
  • техніка «під ключ» — застрахована та зареєстрована, з можливістю фінансування додаткових продуктів (страхування, сервіс, система моніторингу та контролю автопарку FMS, та інше);
  • фіксована відсоткова ставка та оплата платежів у гривні по курсу НБУ протягом всього контракту;
  • налагоджений та прискорений механізм страхових ремонтів на офіційних СТО.

Сьогодні «Сканія Кредіт Україна» пропонує спеціальні умови фінансування нового покоління вантажівок Scania:

- термін фінансування до 60 місяців;

- авансовий платіж — від 20% вартості об’єкту лізингу;

- адміністративна комісія — від 0.5%;

- щомісячний платіж* 1 980 євро (* індикативна пропозиція зі страхуванням, із розрахунку вартості техніки 100 000 євро, авансі 25%, терміні дії договору 48 місяців).

У найближчих планах проведення регіональних презентацій нової лінійки на дилерських центрах в Україні, які включатимуть тест-драйви, а також знайомство з усіма пропозиціями у сфері обслуговування, фінансування, страхування та оптимізації транспортних засобів. Також інформацію про нові продукти можна дізнатися з публікацій онлайн, у транспортних виданнях або у дилерських центрах в Україні.

Scania є світовим лідером з надання транспортних рішень. Спільно з нашими партнерами та клієнтами ми переходимо на екологічно раціональний транспорт. У 2016 році ми поставили 73 100 вантажівок, 8 300 автобусів, а також 7800 промислових та суднових двигунів нашим клієнтам. Заснована у 1891 році, компанія наразі представлена у понад 100 країнах світу, де працює 46 000 працівників.Головний офіс, науково-дослідний центр та заводи з виробництва вантажівок і комплектуючих знаходяться у Швеції, ще кілька заводів розташовані у Європі та Латинській Америці, з регіоальними центрами в Африці, Азії та Євразії. Scania є частиною Volkswagen Truck & Bus GmbH.

В Україні Scania присутня з 1993 року. 

Деталі на сайті www.scania.ua

За додатковою інформацією звертайтесь до Лесі Горошко, PR-менеджеру компанії «Сканія Україна».
Телефон: 067-464-91-09,
e-mail: Lesya.goroshko@scania-ua.com

www.scania.ua; www.facebook/Scania.Ukraine