Сплата ренти до бюджету від Укрнафта може сягнути близько 5,5 мільярда

Новини
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

За лютий 2018 року компанія сплатила до державного та місцевих бюджетів 530,2 млн гривен рентної плати за користування надрами за зобов’язаннями

ПАТ “Укрнафта” планує сплатити близько 5,5 мільярда рентних платежів за видобуток нафти й газу, з яких близько 270 мільйонів гривень надійде на користь місцевих бюджетів, інформують Фінанси.

Про це повідомляє прес-служба Укрнафти.

Зазначається, що за лютий 2018 року ПАТ “Укрнафта” сплатила до державного та місцевих бюджетів 530,2 млн гривен рентної плати за користування надрами за зобов’язаннями. Відповідно до механізму розподілу рентної плати за видобуток нафти та газу, що діє від початку цього року, з них 26,5 млн гривень надійшло до обласних, районних та місцевих бюджетів різних рівнів.

Найбільші надходження отримали громади та обласні бюджети Сумщини (11,6 млн гривень), Івано-Франківщини (5,8 млн гривень), Полтавщини (4,1 млн гривень) та Чернігівщини (2,5 млн гривень).

Раніше повідомлялося, що ПАТ “Укрнафта” в 2018 році планує збільшення внутрішніх інвестиції з 614 мільйонів гривень до 3,1 мільярда гривень.