Кабмін спрямував отримані від ЄС 65,8 млн до Міненерго

Новини
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

Прийняття рішення дозволить здійснити додаткове фінансування заходів з будівництва, реконструкції та технічного переоснащення енергетичних об’єктів 

Уряд спрямовує 65,8 млн грн, отриманих від ЄС в рамках реалізації Угоди про фінансування програми "Продовження підтримки реалізації Енергетичної стратегії України", на заходи з розвитку галузі енергетики, інформує Укрінформ.

Про це йдеться у розпорядженні уряду від 28 березня 2018 р. № 189-р.

"Уряд розподілив залишок коштів спеціального фонду державного бюджету для підтримки розвитку галузі енергетики. Загальний обсяг фінансування становить 65,8 млн гривень", — йдеться у повідомленні.

Прийняття рішення дозволить здійснити додаткове фінансування заходів з будівництва, реконструкції та технічного переоснащення енергетичних об’єктів або їх частин; з розроблення та впровадження системи своєчасного виявлення, попередження та нейтралізації кіберзагроз в паливно-енергетичному комплексі; зі створення та впровадження інформаційно-аналітичної системи забезпечення зберігання, передачі, обігу та обробки даних в паливно-енергетичному комплексі тощо.

Як повідомлялося, 18 грудня 2013 року уряд України і Європейський Союз, представлений Європейською Комісією, підписали Угоду про фінансування програми "Продовження підтримки реалізації Енергетичної стратегії України", згідно з якою ЄС взяв на себе зобов’язання щодо здійснення фінансування обсягом максимум 45 мільйонів євро. Термін виконання цієї Угоди про фінансування починається з дати набрання чинності цією Угодою про фінансування — 20 грудня 2013 року і закінчується через 78 місяців після цієї дати.