Україна використає досвід США у відновлюваній енергетиці

Новини
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

Враховуючи значний потенціал нашого аграрного сектору, ми маємо стимулювати внутрішнє виробництво та споживання рідких біопалив, наголосив Савчук 

Україна слідує світовим тенденціям та залучає практики багатьох країн, цінує можливість налагодити обмін досвідом із США у відновлюваній енергетиці, передає Укрінформ.

Про це заявив голова Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України Сергій Савчук у ході зустрічі з дипломатом з питань енергетики економічного відділу Посольства США в Україні Такером Брауном, повідомляє прес-служба Держенергоефективності.

"Для України важливо зменшувати залежність від імпорту не лише газу, а й нафтопродуктів. Минулого року цей імпорт склав 4,2 млрд доларів. Враховуючи значний потенціал нашого аграрного сектору, ми маємо стимулювати внутрішнє виробництво та споживання рідких біопалив. Тому надзвичайно важливо залучати в Україну американські компанії, що виробляють біоетанол", — сказав Савчук.

Голова агентства представив Такеру Брауну здобутки України у сфері енергоефективності та окреслив останні законодавчі зміни, які стимулюють бізнес інвестувати у проекти по зменшенню використання енергії.

Зокрема, Держенергоефективності разом із парламентарями вже підготовлено законопроект (реєстр. №7348 від 29.11.2017), який має на меті стимулювати будівництво заводів-виробників рідких біопалив.