На Херсонщині планують запустити 12 сонячних та вітрових електростанцій

Новини
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

За словами Андрія Гордєєва, вартість  будівництва цих 12-ти електростанцій становить 470 млн євро

На Херсонщині у 2018 році введуть в експлуатацію 12 сонячних та вітрових електростанцій загальною потужністю 235 мегават, передає Укрінформ.

Про це поінформував у своєму публічному звіті щодо роботи Херсонської облдержадміністрації за 2017 рік, що відбувся у середу у другій половині дня в кіноконцертному залі "Ювілейний", голова Херсонської облдержадміністрації Андрій Гордєєв, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"У поточному році будівництво (в області — ред.) вітро- та сонячних парків продовжиться. Очікується введення в експлуатацію ще 10-ти сонячних електростанцій та 2-х вітрових. А це плюс 235 мегават", — розповів Гордєєв.

За його словами, вартість будівництва цих 12-ти електростанцій становить 470 млн євро.

Голова ОДА повідомив, що у 2017 році на Херсонщині було введено в експлуатацію 4 сонячні та 1 вітрову електростанції загальною вартістю 115 млн євро. "Це дозволило довести (в області — ред.) загальну потужність цих об'єктів (сонячних та вітрових електростанцій — ред.) до 148 мегават", — зазначив він.

Як наголосив Гордєєв, наразі частка електроенергії, що виробляється в регіоні з відновлювальних джерел, становить у загальному обсязі виробленої областю електрики 18,3%.