Гройсман: Україна та Франція може збільшити товарообіг до 3 млрд доларів

Новини
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

Володимир Гройсман запевняє, що Франція готова до співпраці у сфері економіки, тому  рівень товарообігу може бути збільшений

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявляє про перспективи зростання товарообігу між Францією і Україною, який за підсумками минулого 2017 року сягнув близько $2 млрд, передає Інтерфакс-Україна.

"Товарообіг між Францією та Україною минулого року становив близько $2 млрд. Упевнений, що ми можемо збільшити його до $3 млрд", — написав В.Гройсман у своєму мікроблозі в соцмережі Twitter у п'ятницю за підсумками зустрічі з главою французького зовнішньополітичного відомства Жан-Івом Ле Дріаном.

"Франція готова до співпраці у сфері економіки, ця співпраця може бути корисною для обох сторін", — додав глава українського уряду.

За його словами, Франція і надалі підтримуватиме територіальну цілісність України. "Зустріч з міністром у справах Європи та закордонних справах Франції Жан-Івом Ле Дріаном: Франція рішуче налаштована продовжувати підтримку цілісності та суверенітету України", — написав В.Гройсман.