У Чорнобильській зоні розглядається питання будівництва ВЕС

Новини
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

Компанія "Фурлендер Віндтехнолоджі" досліджує можливість побудування вітряної електростанції  потужністю близько 250 МВт в Чорнобильській зоні відчуження

ТОВ "Фурлендер Віндтехнолоджі" (Краматорськ Донецької області) розглядає питання будівництва вітряної електростанції (ВЕС) загальною встановленою потужністю близько 250 МВт в Чорнобильській зоні відчуження, повідомив заступник директора підприємства з комерційних питань Юрій Шевченко журналістам у четвер в ході відвідин Краматорська, організованого "Екодім" і Germanwatch, передає Інтерфакс-Україна.

"Ми розглядаємо проект будівництва в Чорнобильській зоні вітропарку на 250 МВт. Але про конкретні умови поки говорити рано, ми на попередній стадії", — сказав Ю.Шевченко.

Він додав, що в такій локації має сенс встановлювати вітроустановки питомою потужністю 4 МВт з висотою башти близько 120-130 метрів.

Як повідомлялося, "Фурлендер Віндтехнолоджі" — єдиний в Україні виробник сучасних вітроенергетичних установок, займається будівництвом вітропарків. Компанія випускає продукцію на майданчику в Краматорську. У виробничому циклі задіяні Краматорські підприємства КЗТС, ЕМСС, НКМЗ, миколаївська "Еста Лтд".

З 2010 року і дотепер "Фурлендер Віндтехнолоджі" побудувала, укомплектувавши своїм обладнанням, вітропарки "Новоазовський", "Очаківський", "Керченський", "Краснодонський" і "Лутугинський". Також компанія побудувала вітропарк "Єрейментау" в Казахстані.

Бенефіціарами ТОВ "Фурлендер Віндтехнолоджі" є співвласник корпорації "ІСД" Олег Мкртчан, депутат Верховної Ради Максим Єфімов (фракція БПП).