"Богдан Моторс" підписав контракт на виготовлення електросміттєвозів для ЄС

Новини
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

 Корпорація підписала угоду з "BankeElectromotive", та планує до кінця року виготовити щонайменше 15 електричних вантажівок

У 2018 році корпорація "Богдан Моторс" почне виготовлення електричних вантажівок для збору сміття муніципалітетами міст країн Європейського Союзу, передає Укрінформ.

Відповідну угоду було підписано з датською компанією "BankeElectromotive", повідомляє корпорація "Богдан Моторс".

"Датська компанія BankeElectromotive та луцький "Автоскладальний завод №1" Богдан Моторс уклали договори на інжиніринг (розробка моделі конструкції вантажного автомобіля) та виготовлення вантажівок для збору сміття муніципалітетами міст по всьому Європейському Союзу. "Богдан" розраховує виготовити для датчан в 2018 році щонайменше 15 електричних вантажівок. Загалом потреба BankeElectromotive складає близько 200 автомобілів на рік", — йдеться у повідомленні.

Перший автомобіль буде виготовлено влітку цього року. Якщо він успішно пройде дослідну експлуатацію, серійне виробництво вантажних авто для Західної Європи буде розпочато в поточному році.

BankeElectromotive – це датська компанія, яка займається розробкою та виготовленням 100% електричних вантажних автомобілів для муніципального використання та компонентів для них на ринку ЄС. У більшій частині європейських міст з 2025 року планується повністю заборонити в’їзд легкових і вантажних автомобілів, оснащених дизельними двигунами внутрішнього згорання. Мова йде не лише про малі пасажирські авто, але й спецтехніку – весь транспорт повинен бути електричним.

Як відомо, "Богдан Моторс" уже має досвід виготовлення найсучасніших тролейбусів для України та Європи, електробуса для Польщі та кузовів електробусів для Франції.