Ryanair планує запустити польоти за 15 маршрутами з Києва і Львова у жоовтні

Новини
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

В п'ятницю, 23 березня, авіакомпанія Ryanair проведе прес-конференцію в аеропорту "Бориспіль"

Ірландська бюджетна авіакомпанія Ryanair з другої спроби має намір у жовтні 2018 року розпочати польоти до України, до запуску заплановані рейси за 15 маршрутами з Києва та Львова, передає Інтерфакс-Україна.

Як повідомив портал Lowcostavia.com.ua. у мобільному додатку Ryanair на деякий час з'явилася можливість пошуку рейсів зі Львова та Києва, пізніше вона зникла.

Портал зазначає, що в додатку значилися нові напрямки Ryanair з Києва до Барселони, Братислави, Вроцлава, Варшави, Кракова, Познані, Гданська, Вільнюса, Стокгольма і Лондона; зі Львова до Кракова, Варшави, Дюссельдорфа, Меммінгена і Лондона.

Частота рейсів — від двох до чотирьох на тиждень, у продажу квитки з'являться орієнтовно в п'ятницю, 23 березня.

Як повідомлялося, авіакомпанія Ryanair 10 липня 2017 року оголосила про скасування запланованого виходу на ринок України після того, як аеропорт "Бориспіль", на її думку, порушив угоду, досягнуту в березні того ж року в Мінінфраструктури з посадовими особами аеропорту та його нинішнім генеральним директором Павлом Рябікіним.

Через два дні, 12 липня, прем'єр-міністр Володимир Гройсман після спеціальної наради з керівництвом Мінінфраструктури, Мін'юсту, аеропорту "Бориспіль", асоціації "Аеропорти України", Офісу залучення і підтримки інвестицій "доручив залучити Національне антикорупційне бюро України до оцінки переговорного процесу Ryanair про польоти до України і заявив про необхідність відновлення цих переговорів.

Пізніше Ryanair заявив про плани запустити рейси з України восени-2018, а 21 березня 2018 року прем'єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що очікує підписання угоди між Ryanair і міжнародним аеропортом "Бориспіль". Прем'єр зазначив, що аеропорт встановить нову систему тарифів для авіакомпаній.

"Відповідно до цих переговорів аеропорт вводить нову систему розцінок. Це означає, що всі авіакомпанії, які працюють з аеропортом "Бориспіль", (...) знизять оплату. І тут необхідно відстежити, щоб це позитивно позначилося на вартості авіаквитків", — сказав В.Гройсман.

Увечері того ж дня стало відомо, що в п'ятницю, 23 березня, авіакомпанія Ryanair проведе прес-конференцію в аеропорту "Бориспіль". Згідно з повідомленням аеропорту, вона відбудеться у незадіяному зараз терміналі "F".