Олена Дегрик: Новий сайт НБУ покращить прозорість регулятора

Новини
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

Гендиректор компанії LeoGaming розповів про переваги оновленого сайту Нацбанку

Створення нового сайту Національного банку — це перший крок до підвищення якості регулятора спілкування з суб'єктами фінансового ринку країни. Таку думку висловила генеральний директор ФК "Леогейминг Пий" Олена Дегрик, повідомляють Українські Новини.

"Зручно, функціонально, сприяє розумінню процесу. Здавалося б, дрібниця, але це перший крок назустріч якісному спілкуванню з ринком, який був зроблений за 26 років", — вважає експерт.

На думку Дегрик, новий сайт дозволить суб'єктам ринку більш ефективно відстежувати основні тренди в діяльності НБУ.

"Реалізація стратегії, звітність, фактична робота НБУ з продовження курсу на стабілізацію та оздоровлення фінансової системи — за цим буде стежити весь ринок прийому платежів. І тепер ми бачимо, що це на порядку денному", — підкреслила вона.

Крім того, експерт відзначила збільшення елементів залучення аудиторії в роботу Нацбанку.

"Функціонал сайту суттєво не змінився,оскільки не змінилася його основна мета — комунікація з ринком, інформаційна, юридична, представницька і т. д. Додалися інструменти залучення — онлайн-курс валют і стан золотовалютних резервів. Це крок до прозорості. Не завадило б йти далі і розробити мобільну версію зі швидким завантаження документів — наприклад, нових постанов", — резюмувала Олена Дегрик.