У 2017 році Україна опинилась у Топ-10 держав із найрозвиненішим електротранспортом

Новини
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

В порівнянні з 2016 роком Україна опустилась на 4 сходинки — так за 2017 рік країна посіла дев'яте місце

На подив усьому світу наша країна знову, як і в 2016-му році, потрапила у престижний міжнародний рейтинг держав із найвищими темпами розвитку сучасного та перспективного виду транспорту, повідомляють Фінанси.

Україна посіла дев’яте місце в Топ-10 країн з найвищими темпами розвитку електротранспорту. Міжнародний рейтинг Top 10 Countries In The Global EV Revolution: 2017 Edition підготувала компанія InsideEV.

Порівняно з 2016 роком наша країна опустилася на чотири сходинки – тоді Україна зайняла п’яте місце, поступившись лише Ісландії, Швеції, Норвегії та Китаю.

За підсумками минулого року місця з першого по восьме зайняли Китай, Норвегія, Швеція та США (поділили 3-4 місця), Японія та Південна Корея (5-6), Ісландія, Німеччина. Франція посіла 10-те місце.

Автори рейтингу відзначили, що Україна стала справжньою несподіванкою, коли потрапила до п’ятірки держав, які “забезпечують глобальну революцію електротранспорту”. Наша країна, на думку експертів, подала приклад інших країнам, як можна долучитися до прогресу, незважаючи на доволі низький рівень життя.

У 2017 році приблизно половина електромобілів, які їздили українськими дорогами, це були вживані Nisan Leaf переважно з США. Минулого року в нашій державі продажі електрокарів зросли майже удвічі, з 2,6 тис. до приблизно 4,6 тис. Вагомий внесок забезпечило велике замовлення Національної поліції на 635 нових Mitsubishi Outlander PHEV.