Нове хвилювання на ринку криптовалют

Новини
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

Не дивлячись на ріст більшості популярних криптовалют, курс біткоїн зазнав різкого коливання

У п’ятницю, 16 березня, курс криптовалюти Bitcoin тримається в районі 8 тис. доларів, свідчать дані CoinDesk. 15 березня Bitcoin падав нижче психологічної позначки в 8 тис. доларів, після цього відбулася невелика корекція курсу, пишуть Фінанси посилаючись на Сегодня.

Максимальна ціна біткойна на сьогоднішніх торгах склала 8 329 доларів за “монету”. Пік курсу було досягнуто на початку доби за часом біржі, тобто о 2:30 ночі за київським часом. Після цього курс різко впав і до 4 ранку за Києвом досяг мінімуму за добу – 7 924 долари.

Станом на 10:55 за київським часом біткойн коштує 8 235 доларів.

Альтернативні криптовалюти ростуть в ціні: Ethereum подорожчав на 3,65%, до 608,85 долара, Ripple – на 6,58%, до 0,7 долара, Bitcoin Cash – на 3,53%, до 919,3 долара.

Капіталізація ринку криптовалют, за даними CoinMarketCap, становить 327,67 млрд доларів. На біткойн припадає 43% всього ринку криптовалют.

Днями аналітики вже прогнозували, що курс Bitcoin чекає друге “дно”. Як попередили експерти Goldman Sachs, нове падіння біткойна відбудеться через черговий розпродаж криптовалюти. В результаті, припускають фахівці, курс криптовалюти “провалиться” до 7 тисяч доларів.

Схожі прогнози дає аналітик CoinDesk Омкар Годбол: “Протягом наступного тижня або двох біткой множе протестувати позначку в 6 тис. доларів – лютневий мінімум. Корекція курсу, швидше за все закінчиться в діапазоні від 8,6 до 9 тис. доларів”.

Нагадаємо, курс Bitcoin на цьому тижні впав нижче 8 тис. доларів вперше з середини лютого. Обвал відбувся після того, як Google пообіцяв заборонити рекламу криптовалют і пов’язаних з ними послуг. Заборона обіцяють ввести влітку-2018. Раніше подібні обмеження вже ввів Facebook.