ЄС виділяє фінансову допомогу для молодих бізнесменів з Молдови та України

Новини
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

Програма «Joint Opportunities in Busiess for Youth» спрямована на розвиток молодих підприємців-початківців

Близько 60 молодих бізнесменів з Молдови та України віком від 18 до 35 років отримають фінпідтримку від ЄС для розвитку інноваційного підприємництва в рамках програми «Joint Opportunities in Busiess for Youth», передає Укрінформ.

Про це повідомили в прес-службі молдавського Міністерства економіки та інфраструктури, передає власний кореспондент Укрінформу в РМ.

«Цей проект спрямований, перш за все, на підтримку молодих підприємців-початківців. Це дасть можливість майбутнім молдавським і українським бізнесменам обмінятися досвідом, краще пізнати один одного, закладаючи основи довгострокового співробітництва між Молдовою і Україною», — заявила на представленні проекту генеральний секретар Міністерства економіки та інфраструктури Молдови Юлія Костін.

За її словами, в рамках реалізації проекту буде створено спеціальну онлайн-платформу для обговорення і затвердження бізнес-планів, а молоді підприємці зможуть брати участь у різних бізнес-форумах.

Проект «Joint Opportunities in Busiess for Youth» фінансується Євросоюзом, а його практичною реалізацією займуться молдавська Організація з розвитку малих і середніх підприємств у партнерстві української молодіжною громадською організацією «Нове покоління Європи».