ФДМУ пропонує залучити до продажу великих об'єктів профспілки

Новини
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

 Задля того, аби трудові колективи знали про умови продажу, розуміли, як підприємство розвиватиметься після приватизації, скільки буде залучено інвестицій,  до складу комісії будуть запрошуватися профспілки

Фонд державного майна залучатиме до продажу великих об’єктів представників профспілок підприємств та фахівців з профільних міністерств, передають Фінанси.

Про це повідомив в.о. голови ФДМУ Віталій Трубаров на своїй сторінці у Facebook.

“Відповідний наказ Фонду направлено на погодження до Міністерства юстиції. До складу аукціонної комісії будуть долучатися працівники не лише Фонду, а й профільних міністерств, самого товариства та з правом дорадчого голосу представники профспілкових організацій”, – зазначив він.

Як пояснив Трубаров, участь, зокрема, профспілок потрібна для того, аби зняти напругу в трудових колективах.

“Працівники, пам’ятаючи негативний досвід приватизації 90-х років, бояться, що після продажу підприємства їх скоротять. Задля того, аби трудові колективи знали про умови продажу, розуміли, як підприємство розвиватиметься після приватизації, скільки буде залучено інвестицій, та головне – були впевнені, що їх ніхто не звільнить і не погіршить умови праці, до складу комісії будуть запрошуватися профспілки”, – зазначив очільник Фонду держмайна.