Ціни на нафту повільно відновлюють позиції

Новини
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

На фоні падіння цін на нафту напередодні, ф'ючерси на нафту марки Brent зросли до 63,79 долари за барель

Ціни на нафту підвищуються в ході торгів у п'ятницю після падіння напередодні до тритижневого мінімуму через офіційні дані про зростання нафтовидобутку в США, пише Dow Jones, передає Інтерфакс-Україна.

Ціна квітневих ф'ючерсів на нафту Brent на лондонській біржі ICE Futures 9 березня збільшилася на $ 0,18 (0,28%) — до $ 63,79 за барель.

Нафта WTI з постачанням у квітні на електронних торгах Нью-йоркської товарної біржі вранці в п'ятницю піднялася на $ 0,16 (0,27%) — до $ 60,28 за барель.

У четвер, 8 березня Brent подешевшала на 73 центи (1,13%), до $ 63,61 за барель, а вартість WTI впала на $ 1,03 (1,68%), до $ 60,12 за барель.

Тиждень нафта також завершує в мінусі вже другий раз поспіль.

"Зростання виробництва нафти в США знову стало негативним фактором для ринку нафти, і його вплив усе посилюється. Темпи підвищення в три-чотири рази перевищують прогнози для 2018 року. Ринок не врахував такого різкого підвищення операцій upstream на внутрішньому ринку", — зазначив Тайлер Річі з Sevens Report.

Згідно щотижневих даних міністерства енергетики США, видобуток нафти в країні в черговий раз встановив рекорд — 10,369 млн барелів на добу (б / д), на 86 тис. б / д більше, ніж тижнем раніше.