Dragon Capital придбала ТРЦ у Львові

Новини
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

Компанія придбала ТРЦ "Victoria Gardens", що має загальну орендну площу 48 229 кв. м

Компанія Dragon Capital Investments Limited, яка входить у групу компаній Dragon Capital, завершила угоду з придбання торгово-розважального центру "Victoria Gardens" (м. Львів) у двох турецьких приватних інвесторів. Сторони погодились не розкривати вартість угоди, передає Мінфін.

ТРЦ "Victoria Gardens", який було відкрито у 2016 році, є найбільшим з трьох торгових центрів, що працюють зараз у місті.

"ТРЦ "Victoria Gardens" — наше перше придбання за межами Київської області, і, не випадково, він розташований у Львові, одному з найбільш динамічних міст України. Ми віримо в потенціал розвитку міста та цього нещодавно відкритого торгового центру. Зараз наша увага зосереджена, насамперед, на завершенні будівельних робіт та зверненням "Victoria Gardens" до клієнтів за допомогою активного маркетингу та зміцненням існуючого переліку орендарів", — заявивТомаш Фіала, генеральний директор Dragon Capital.

ТРЦ "Victoria Gardens" з загальною орендною площею 48 229 кв. м. розташований на півдні Львова між густонаселеним і зростаючим житловим районом та міжнародним аеропортом "Львів".