Ціни на нафту: Brent торгується за 65,29 долара за барель

Новини
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

Вперше за чотири сесії ціни на еталонні марки нафта знижуються, Brent знизилась до 65,29 долара за барель,  WTI зменшилася до — до 62,13 долара

Ціни на нафту знижуються в середу вперше за чотири сесії на сигналах зростання запасів у США, а також збільшених побоюваннях торгових воєн після відставки економічного радника Білого дому Гері Кона, передає Інтерфакс-Україна.

Ціна травневих ф'ючерсів на нафту Brent в середу на лондонській біржі ICE Futures знизилася на $ 0,5 (0,76%) — до $ 65,29 за барель. У понеділок контракти подорожчали на $ 0,25 (0,38%) — до $ 65,79 за барель.

Вартість ф'ючерсу на нафту WTI на квітень на електронних торгах Нью-йоркської товарної біржі (NYMEX) зменшилася до цього часу на $ 0,47 (0,75%) — до $ 62,13 за барель. За підсумками попередньої сесії контракти виросли в ціні на $ 0,03 (0,05%) — до $ 62,6 за барель.

Дані Американського інституту нафти (API) вказали на зростання запасів нафти за підсумками минулого тижня на 5,7 млн ​​барелів. Це посилило побоювання інвесторів, пов'язані з тим, що підвищення видобутку нафти в США зводить нанівець зусилля держав ОПЕК +, які намагаються домогтися балансу на ринку.

"Дані API є одним з факторів, які викликали зниження цін на нафту, — цитує агентство Bloomberg аналітика Rakuten Securities Inc. в Токіо Сатору Йосіда. — Крім того, політика "America First", якої дотримується Трамп, може привести до подальшого збільшення виробництва нафти в США, що зведе нанівець обмеження видобутку країнами ОПЕК+ ".

Нову хвилю занепокоєння спровокувала інформація про те, що Кон йде у відставку через розбіжності з президентом США Дональдом Трампом щодо введення мит на сталь і алюміній. Відставка Кона ще більше знижує ймовірність того, що адміністрація Трампа пом'якшить свою позицію щодо мит, введення яких може ініціювати торговельну війну, відзначають експерти.