"Антонов" та Саудівська Аравія підписали меморандум про виробництво АН-132

Новини
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

Тристоронній  Меморандум про взаєморозуміння щодо організації виробництва Aн-132 був підписаний  ДП "Антонов", Taqnia Aeronautics, підрозділ Technology Development and Investment Co

Україна розпочинає співпрацю із Саудівською Аравією щодо створення стратегічного консорціуму для виробництва багатоцільового літака Ан-132. Він створений спільно ДП "Антонов" і KACST, призначений, зокрема, для перевезення військових і військового обладнання, повідомляє ТСН.

Відповідний тристоронній Меморандум про взаєморозуміння щодо організації виробництва Aн-132 підписали ДП "Антонов", компанія Taqnia Aeronautics, підрозділ саудівської Technology Development and Investment Co, українське ДП "АНТОНОВ" і WAHAJ, філія SIPCHEM. 

Меморандум є наступним кроком у реалізації ініціативи компанії TAQNIA з формування кооперації для виробництва, випробування і обслуговування Ан-132. Про це повідомляє прес-служба ДП "Антонов".

На першому етапі виробництва початкова партія серійних Ан-132 буде побудована на ДП "Антонов" у кооперації з TAQNIA і WAHAJ. На цьому етапі "Антонов" буде головним виконавцем робіт, а партнери вироблятимуть агрегати та елементи відповідно до коопераційної схеми. Зокрема, WAHAJ буде випускати шасі та обладнання для нього.

Наступні етапи передбачають поглиблення кооперації з виробництва літаків "Антонов" на основі Стратегічного плану створення виробничих потужностей на території КСА.

"Цей Меморандум є наступним кроком у розвитку нашої взаємодії за програмою Ан-132. Ми високо цінуємо цю співпрацю. Це вигідно для всіх ключових партнерів, а також компаній, що беруть участь у проекті. Наш новий продукт повинен зайняти гідне місце на світовому ринку ", — зазначив президент ДП "Антонов" Олександр Кривоконь.

"Ця угода — ще одне свідчення того, як WAHAJ виконує своє завдання розвитку до рівня світового постачальника компонентів і систем для авіакосмічної промисловості. Ми твердо переконані, що ця подія стане відправною точкою в перетворенні виробничої екосистеми Королівства і стане прикладом для інших міжнародних компаній авіаційного сегмента", — сказав генеральний менеджер WAHAJ Айман А Аль Хазмі.