Ціна на нафту стабілізувалась

Новини
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

Після різкого падіння напередодні, ціни на еталонні марки нафти різноспрямовано коливаються

 Ціни на нафту еталонних марок демонструють слабкі і різноспрямовані зміни в ході азіатської сесії в четвер після істотного падіння днем ​​раніше на даних про зростання видобутку нафти в США до рекорду, повідомляють Фінанси.ua посилаючись на Dow Jones.

За підсумками лютого Brent подешевшала приблизно на 4,7%, що стало першим місячним зниженням з червня минулого року. Ціна WTI опустилася майже на 4,8%, при цьому падіння за підсумками місяця не відбувалося з серпня минулого року.

Травневі ф’ючерси на нафту марки Brent на лондонській біржі ICE Futures о 6:53 за Києвом подешевшали на $0,05 (0,08%) – до $64,68 за барель. На торгах в попередній день їх ціна впала на $1,79 (2,69%) і становила $64,73 за барель.

Котирування ф’ючерсів на нафту WTI на квітень вранці в четвер збільшилися на $0,09 (0,15%) – до $61,73 за барель. За підсумками минулої сесії їх ціна впала на $1,37 (2,17%) і становила на закриття ринку $61,64 за барель.

Як повідомило в середу міністерство енергетики США, зростання запасів нафти в країні минулого тижня склало 3,02 млн барелів. Запаси бензину збільшилися на 2,48 млн барелів, дистилятів – знизилися на 960 тис. барелів.

Експерти, опитані S&P Global Platts, в середньому прогнозували підвищення запасів нафти на минулому тижні на 2,1 млн барелів. Вони очікували зниження резервів як бензину, так і дистилятів на 200 тис. барелів.

Запаси на терміналі в Кушингу, де зберігаються фізичні обсяги нафти, що торгується на NYMEX, зменшилися на 1,22 млн барелів.

При цьому видобуток нафти в США оновив історичний максимум. Минулого тижня він зріс на 13 тис. барелів на добу (б/д) – до 10,283 млн б/д.