Ціни на нафту перейшли до спаду

Новини
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

Зміцнення долара негативно впливає на ринок нафти, Brent зменшилася до 66,23 долара за барель

Ціни на нафту знижуються в ході торгів в середу другу сесію поспіль перед публікацією офіційних даних про товарні запаси палива в США, пише Dow Jones, повідомляє Інтерфакс-Україна.

Крім того, зміцнення долара на заявах нового голови Федрезерву Джерома Пауелла чинить негативний тиск на сировинні ринки.

Ціна квітневих ф'ючерсів на нафту Brent на лондонській біржі ICE Futures 28 лютого до 8:05 за московським часом зменшилася на $0,40 (0,60%), до $66,23 за барель.

Нафта WTI з постачанням в квітні на електронних торгах Нью-йоркської товарної біржі (NYMEX) вранці в середу опустилася на $0,33 (0,52%) — до $62,68 за барель.

Напередодні Brent подешевшала на 87 центів (1,3%), до $ 66,63 за барель, а вартість WTI впала на $ 0,90 (1,4%), до $ 63,01 за барель.

Згідно з даними Американського інституту нафти (API) запаси нафти в США виросли на 933 тисяч барелів минулого тижня. Резерви бензину, за оцінками API, також збільшилися — на 1,914 млн барелів за тиждень.

Тим часом аналітики, опитані S&P Global Platts в середньому очікують, що міністерство енергетики США оголосить про підвищення запасів нафти на 2,1 млн барелів, а також про скорочення запасів дистилятів і бензину — на 200 тисяч барелів на кожному випадку.

Ринок як і раніше стурбований збільшенням видобутку в США, які можуть стати найбільшим світовим виробником нафти вже в цьому або наступному році.

Середній приріст видобутку нафти в США з початку 2018 року, за щотижневим даними, становить 70 тисяч барелів на добу — в 3,5 раза більше, ніж в перші місяці 2017 року, зазначив Тайлер Річі з Sevens Report.