Прем’єр-міністр анонсував підписання угоди з General Electric

Новини
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

Гройсман наголошує, що для зростання економіки необхідно покращити умови бізнесу, та збільшити інвестиційну привабливість

Стабільний розвиток бізнесу є метою економічних реформ уряду і ключовим джерелом залучення інвестицій, передають Фінанси.ua.

Про це сказав Прем’єр-міністр Володимир Гройсман на зустрічі з представниками ділових кіл Сумщини, повідомляє Урядовий портал.

«Головне — почути реальний сектор. Для мене це керівництво до дії. Мета уряду — щоб ми вийшли на постійне зростання 5% плюс. Для цього потрібні інвестиції. Саме бізнес забезпечує інвестиції. А ми займаємося створенням умов для ведення бізнесу», — сказав Глава уряду.

Він вважає істотними кроками вперед рішення щодо дерегуляції, змін в роботі фіскальних органів, змін в роботі контролюючих органів.

Гройсман підкреслив, що сьогодні в багатьох сферах чимало проблем, але робота йде. Зокрема, в частині сприяння експорту створені Експортно-кредитне агентство, існує Офіс із просування експорту та Офіс залучення і підтримки інвестицій UkraineInvest.

«Я був зацікавлений у формуванні умов для технічного переобладнання. Для більшості секторів можливість модернізації була надважливою. І ми таку можливість надали — шляхом надання розстрочки по сплаті ПДВ. Ми також готуємо і впроваджуємо рішення щодо просування власного виробництва та надання пріоритету власному продукту. Так, ми компенсуємо 25% вартості української сільгосптехніки з локалізацією 50% плюс», — розповів Прем’єр-міністр.

Він також розповів про досвід, напрацьований по лінії кооперації зі світовими гігантами.

«23 лютого ПАТ «Укрзалізниця» підписує рамкову угоду з General Electric. Ми домовляємося про поетапну локалізацію виробництва до 40% і входимо в глобальний ринок GE», — повідомив Гройсман.

Глава уряду підкреслив, що відкритий для бізнесу і готовий підтримати будь-які ініціативи, що не несуть корупційних ризиків.