Переговори з Ryanair пройшли успішно — Омелян

Новини
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

За словами Міністра інфраструктури, компанія розпочне свої польоти з України восени 2018 року

Міністр інфраструктури України Володимир Омелян підтвердив факт переговорів з ірландською авіакомпанією-лоуктостером Ryanair, передає Інтерфакс-Україна

"Дійсно, були переговори з Ryanair, дійсно вони були успішними. Дійсно, компанія розпочне свої польоти з України восени 2018 року", — сказав він на прес-брифінгу в Києві в четвер.

При цьому міністр не уточнив деталей, посилаючись на те, що контракт ще не підписано.

Як повідомлялося, Ryanair підтвердив плани запустити рейси з України восени-2018

Авіакомпанія 10 липня 2017 року оголосила про скасування запланованого виходу на ринок України після того, як аеропорт "Бориспіль" (Київ) порушив угоду, досягнуту в березні того ж року в Мінінфраструктури з посадовими особами аеропорту і його нинішнім генеральним директором Павлом Рябікина.

Через два дні, 12 липня, прем'єр-міністр Володимир Гройсман після спеціальної наради з керівництвом Мінінфрастурктури, Мін'юсту, аеропорту "Бориспіль", асоціації "Аеропорти України", Офісу залучення і підтримки інвестицій "доручив залучити Національне антикорупційне бюро України до оцінки переговорного процесу Ryanair про польоти до України і заявив про необхідність відновлення цих переговорів.