ПриватБанк вирішив направити діяльність на роздрібному бізнесі та кредитах підприємцям

Новини
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

Також банк хоче зосередитись на побудову в обмежених обсягах портфеля кредитів для юридичних осіб

Діяльність ПАТ КБ «ПриватБанк» буде зосереджено на збереженні позиції банку в роздрібному бізнесі з особливим фокусуванням на платіжному бізнесі, передає Укрінформ.

Про це повідомляє прес-служба ПриватБанку. 

«Згідно зі схваленою урядом концепцією діяльність ПАТ КБ «ПриватБанк» як беззаперечного лідера роздрібного ринку банківського сектору в Україні буде зосереджено на збереженні позиції банку в роздрібному бізнесі з особливим фокусуванням на платіжному бізнесі», — йдеться в повідомленні. 

Крім того, діяльність банку буде направлено на побудову в обмежених обсягах портфеля кредитів для юридичних осіб, що характеризуються низьким рівнем ризиків, основним чином зосереджуючись на кредитуванні підприємств малого та середнього бізнесу. Інші внутрішні плани сконцентровано головним чином на зміцненні платформ кредитного андерайтингу та ІТ, а також механізмів керування ризиками та інструментів контролю.

Оптимізація ціноутворення в розрізі активів та зобов'язань, а також цільова програма зі скорочення витрат сприятимуть відновленню прибутковості банку (імовірно уже в 2018 році). Банк запровадить збалансований підхід до фінансування нових кредитів, що базуватиметься на поєднанні активного зменшення обсягу ОВДП, які утримуються банком, і залученні нових депозитів. Пріоритет надаватиметься зменшенню обсягу ОВДП, які утримуються банком. 

Як зазначили в уряді, реалізація стратегії держави в банківському секторі дозволить досягти значних переваг як для банківського сектору в цілому (зробить його прибутковим та більш привабливим для іноземних та українських інвесторів), так і для економіки країни (через надання доступу до додаткового фінансування за більш привабливими ставками) та згенерує додаткові доходи для державного бюджету.