Сальдо зовнішньої торгівлі м'ясом птиці зросло на 45,5%

Новини
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

За даними Держпродспоживслужби, позитивне сальдо зовнішньої торгівлі  м'ясом птиці за два роки збільшилось до 34,1 млн дол

За два роки позитивне сальдо зовнішньої торгівлі України м'ясом та субпродуктами птиці зросло на 45,5% — до 34,1 млн дол. США. Про це повідомляє Держпродспоживслужба України, передає УНН.

Українські виробники курятини мають широку географію збуту продукції на зовнішніх ринках. Минулого року Україна експортувала м'ясо та субпродукти птиці до Чорногорії, Боснії та Герцеговини, Македонії, Сербії, Анголи, Саудівської Аравії, Іраку, ОАЕ та країн ЄС.

Поряд з цим, тривають перемовини щодо експорту української продукції тваринного походження ще з 24 країнами світу, наголосили у відомстві.

На ринку України відзначають 5 великих виробників: "Миронівський хлібопродукт", АПК "Дніпровська", "Пан Курчак", "Агро-Овен" і "Агромарс Ексім". Ці компанії забезпечують продукцією як внутрішній ринок України, так і експортні поставки (97%). Великі підприємства виграють за рахунок ефекту масштабу виробництва та забезпечення стабільності якості продукції та ритмічності поставок. Всі ці компанії мають повний цикл власного виробництва.