Світові марки нафти втрачають в ціні

Новини
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

За підсумками сесії 15 січня ф'ючерси на Brent збільшилися до 70,26 доларів за барель, сьогодні ціни опустились до 70 доларів

Ціни на нафту марки WTI піднімаються під час торгів у вівторок, Brent помірно дешевшає після зростання напередодні, при цьому обидві марки близькі до максимальних позначок з грудня 2014 року, інформує Інтерфакс-Україна.

Березневий ф'ючерс на нафту Brent на лондонській біржі ICE Futures до 7:06 за київським часом опустився на 26 центів (0,37%) — до $ 70 за барель.

Ціна нафти WTI з поставкою в лютому на електронних торгах Нью-йоркської товарної біржі (NYMEX) до зазначеного часу підвищилася на 22 центів (0,34%) — до $ 64,52 за барель.

За підсумками сесії 15 січня котирування ф'ючерсу на Brent збільшилося на $ 0,39 (0,56%), до $ 70,26 за барель. Торги WTI в понеділок не проводилися, оскільки в США відзначався День Мартіна Лютера Кінга.

Хедж-фонди за сім днів до 12 січня збільшили чисті довгі позиції (різницю між ставками на зростання і зниження цін) з нафти WTI до максимального рівня за всю історію підрахунку показника, тобто з 2006 року, свідчать дані Комісії з термінової ф'ючерсної торгівлі сировинними товарами (CFTC) США.

Ралі нафтових котирувань викликане зусиллями ОПЕК + зі скорочення видобутку. Тим часом, аналітики найбільших банків, включаючи Citigroup, Societe Generale і JPMorgan Chase, очікують, що прискорене ребалансування ринку може привести до того, що країни картелю і їх партнери відмовляться від обмежень видобутку вже в середині цього року, а не в грудні, як припускає домовленість між ними.