Український виробник пластикових упаковок отримає 30 млн євро інвестицій від IFC

Новини
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

IFC надасть інвестицій на 30 млн євро для покращення конкурентоспроможності підприємства та розвитку місцевого виробництва

Міжнародна корпорація IFC інвестує більше ніж 30 млн євро в найбільшого виробника гнучких пакувальних матеріалів в Східній Європі IMMER Group. Про це повідомляє Mind.ua з посиланням на НВ бізнес.

Згідно з повідомленням, пакет фінансування включає 15 млн євро боргового фінансування, що мобілізоване від інших кредиторів.

Інвестиції націлені на підтримання економічного зростання. Це планується зробити за рахунок експортно орієнтованого виробництва і створення робочих місць в Україні.

«Фінансування IFC надходить в дуже важливий час. Економіка України повертається до зростання і ми хочемо скористатися цією можливістю, розвиваючи різні сегменти ринку, запускаючи нові інноваційні продукти для харчової промисловості та агробізнесу, а також диверсифікує наші експортні ринки», — сказала президент IMMER Group Ірина Мірошник.

Міжнародна фінансова корпорація (IFC) — міжнародний фінансовий інститут, що входить в структуру Світового банку. Створений в 1956 році. Метою є забезпечення припливу приватних інвестицій в країни, що розвиваються.

IFC здійснює надання позик, інвестування у формі пайової участі в капіталі, пропонує структуроване фінансування та продукти з управління ризиками, а також надає консультаційні послуги з метою стимулювання зростання приватного сектора в країнах, що розвиваються. IFC не вимагає державних гарантій по наданим коштам.

Джерелами коштів IFC є внески країн-членів, емісія облігацій на міжнародному фінансовому ринку і доходи від здійснення своїх операцій.