СКМ зобов'язали доплатити 760 мільйонів доларів за "Укртелеком"

Новини
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

Лондонський суд також відхилив претензії "Систем Кепітал Менеджмент" щодо розірвання договору про придбання оператора

Суд Лондона 26 червня цього року зобов'язав СКМ українського бізнесмена Ріната Ахметова доплатити $760 млн за «Укртелеком» і відхилив зустрічні претензії компанії про розірвання договору про купівлю телеком-оператора, інформує УНІАН

Як повідомили в прес-службі СКМ, корпорація подала апеляцію на рішення лондонського суду. Розглядатися вона буде цього року. 

9 січні агентство Reuters повідомило, що суд Нідерландів попередніми наказом постановив заморозити активи бізнес-групи СКМ, які зареєстровані в Нідерландах, в зв'язку з судовим процесом у справі про продаж "Укртелекому" на 820 млн дол.

Під «заморозку» потрапили найбільша гірничо-металургійна група «Метінвест» і енергохолдинг ДТЕК. 

5 січня видання The Financial Times повідомило, що районний суд Нікосії (Кіпр) прийняв рішення про заморожування активів українського бізнесмена Ріната Ахметова на 820 млн дол. у справі про купівлю ним «Укртелекому» в 2013 році. 

Згідно з повідомленням, активи заморожені за позовом компанії Raga Establishment (раніше EPIC Telecom Invest), яка належить колишньому акціонеру «Родовід Банку» бізнесмену Денису Горбуненку. Компанія продала "Укртелеком" Ахметову в 2013 році за 860 млн дол., але бізнесмен, нібито, вніс лише 100 млн дол. і припинив платежі.