У Wizz Air повідомили про зміну терміну початків польотів зі Львова

Новини
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

Лоукостер розпочне польоти зі Львова до Дортмунда на два місяці раніше оголошених планів

Лоукостер Wizz Air почне польоти зі Львова до Дортмунда з 26 березня. Це на два місяці раніше від початку оголошеного терміну, повідомляє Корреспондент з посиланням на Аvianews.

Як повідомляється, продаж квитків уже відкрито. Частота рейсів при цьому залишиться на колишньому рівні - вони виконуватимуться двічі на тиждень по понеділках і п'ятницях.
 
Спочатку Wizz Air планував розпочати польоти зі Львова до Дортмунда з 21 травня. Це вже третя за рахунком зміна планів Wizz Air щодо збільшення присутності на українському ринку за останні кілька тижнів. У грудні 2017 року лоукостер переніс з вересня на травень запуск рейсів Львів-Лондон, а також відстрочив на два місяці початок польотів з Києва до Ліссабона, Таллінна і збільшення частоти за раніше відкритими маршрутами.
 
Пізніше у Wizz Air зміну планів щодо київських напрямків пояснили перенесенням терміну надходження третього літака на базу в Жуляни через комерційно обґрунтовані причини.
 
Згідно з оприлюдненими планами, у 2018 році Wizz Air відкриє рейси з Києва до Таллінна і Ліссабона, зі Львова до Лондона, Дортмунда, Катовіце і Гданська, а також відновить польоти з Харкова, розпочавши польоти в Дортмунд і Катовіце.