АрселорМіттал вкладе 1 млрд доларів інвестицій у розвиток виробництва

Новини
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

ArcelorMittal Кривий Ріг за три роки планує побудувати дві машини безперервного лиття заготовки, модернізувати дрібносортний стан, побудувати нову аглофабрику, модернізувати кисневий блок

Металургійний комбінат АрселорМіттал Кривий Ріг планує протягом 2018-2020 рр., Інвестувати у виробництво близько $ 1 млрд.

Про це заявив Гиріш Сардана, заступник гендиректора підприємства з постачання, повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Ліга.NET.

За три роки ми збираємося інвестувати близько $ 1 млрд, — сказав він.

За його словами, в металургійному виробництві АМКР планує будувати дві машини безперервного лиття заготовки, модернізувати дрібносортний стан, побудувати нову аглофабрику, модернізувати кисневий блок.

Що стосується гірського департаменту, то планується перебудова хвостосховища. Нам потрібні будуть нові дробильні фабрики, будемо реконструювати збагачувальні фабрики, — зазначив топ-менеджер.

Як додали в прес-службі підприємства, для реалізації своєї інвестпрограми АМКР панірує розширити базу постачальників і підрядників в Україні.

Цього року АМКР співпрацював з більш ніж 1,7 тис. компаніями.

Тільки для проведення будівельно-монтажних робіт було залучено близько 200 організацій чисельністю понад 20 тис. осіб. За надання послуг і поставку матеріалів і устаткування металургійний гігант виплатив підрядникам 38 млрд грн, — сказано в повідомленні.

АрселорМіттал є найбільшим іноземним інвестором в Україні. За 12 років рівень наших інвестицій зріс до $ 4,38 млрд, і це без обліку придбання активу в ході приватизації, — додав гендиректор АрселорМіталл Кривий Ріг Парамжіт Калон.