Україна може отримати в наступному році до 300 млн доларів інвестицій

Новини
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

"Драгон Капітал" разом з коінвесторами планує залучити інвестицій в Україну на суму до 300 млн доларів

 Як повідомляє Інтерфакс-Україна, інвестиційна компанія "Драгон Капітал" спільно з коінвесторами, серед яких Goldman Sachs, Джордж Сорос, OPIC, планує в 2018 році забезпечити приплив в Україну до $300 млн інвестицій.

"У pipeline в нас близько 10 угод", - повідомив генеральний директор і засновник "Драгон Капітал" Томаш Фіала на прес-конференції в Києві у вівторок.

Він уточнив, що остаточна сума буде залежати від реалізації однієї-двох великих угод з коінвесторами на суму до $150 млн.

Фіала зазначив, що в поточному році він оцінює обсяг інвестицій "Драгон Капітал" в Україні в $100-150 млн. За його словами, останнім часом компанія є найбільш активним заявником в Антимонопольний комітет на узгодження угод.

Він нагадав, що "Драгон Капітал" брав інвестиційну паузу в 2013-2014 рр., відновивши вкладення в країну з травня 2015 року, і зараз нарощує їх темпи.

За словами гендиректора ІК, ціни на активи в Україні сьогодні найдешевші з часів 2000-2004 років, оскільки інвестори високо оцінюють ризики країни й не готові платити більше.

"На заході нам довелося б платити (за такі активи) втричі дорожче", - сказав Фіала.

Він вказав, що після значної девальвації гривні в інвесторів користуються інтересом експортно орієнтовані підприємства, зокрема, в сільському господарстві, виробництві продуктів харчування, IT.

Заснована в 2000 році "Драгон Капітал" - одна з найбільших інвесткомпаній України. Працює у сфері прямих інвестицій і фінансових послуг, надає повний спектр інвестиційно-банківських і брокерських послуг для корпоративних і приватних клієнтів. Кінцевим бенефіціаром у держреєстрі зазначений громадянин Чехії, президент Європейської бізнес асоціації Фіала.