Чистий прибуток "Нафтогазу" збільшився на 15%

Новини
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

 "Нафтогаз України" з початку року отримав близько 27 мільярдів гривень, більша частина яких становлять кошти за транзит газу

Національний нафтогазовий холдинг "Нафтогаз України" за 9 місяців 2017 року, порівняно з аналогічним періодом минулого року, збільшив чистий прибуток на 15% — до 27,1 мільярда гривень. Про це повідомляє прес-служба компанії, посилаючись на консолідовану фінансову звітність компанії, передає УНІАН.

"За 9 місяців 2017 року група отримала 27,1 мільярда гривень чистого прибутку. Ця сума на 15% більше результату аналогічного періоду 2016 року, насамперед за рахунок зростання результатів сегмента транзиту природного газу", — йдеться в повідомленні. 

Також повідомляється, що сектор видобутку газу за звітний період приніс компанії прибуток в розмірі 27,8 мільярда гривень, тоді як за 9 місяців 2016 року він становив 10,4 мільярда гривень. 

"Сегмент транспортування та розподілу природного газу приніс 25,2 мільярда гривень прибутку, що на 37% більше результату відповідного періоду 2016 року", — повідомили в компанії, додавши, що також прибутковими виявилися сегменти переробки і транспортування нафти. 

Згідно з інформацією компанії, збитковими сегментами діяльності "Нафтогазу" залишається реалізація газу регіональних збутових компаній згідно з накладеним урядом на компанію спецобязательствам. 

Збиток від таких поставок за 9 місяців 2017 року становив 10,914 мільярда гривень. При цьому, постачання газу промисловим споживачам на вільному ринку принесли групі прибуток у розмірі 127 мільйонів гривень. 

"Сегмент зберігання природного газу завдав збитку в сумі 1,8 мільярда гривень, що на 7% більше порівняно з 9 місяцями 2016 року. Крім того, був збитковим сегмент виробництва сирої нафти і газового конденсату", — відзначили в компанії.