Європейська Бізнес Асоціація погіршив рейтинг інвестпривабливості України

Новини
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

Індекс ЄБА показав, що 58% підприємців не задоволені інвесткліматом в державі 

Індекс інвестиційної привабливості України, який складає Європейська Бізнес Асоціація (ЄБА), що представляє інтереси понад 800 українських та іноземних підприємств, що працюють в Україні, у другому півріччі поточного року знизився порівняно з першим півріччям (3,15 бала) і склав 3,03 бали з 5 можливих, передає УНІАН.

Про це йдеться у звіті ЄБА, сформований на основі опитування 78 керівників компаній-членів асоціації. 

"Індекс інвестиційної привабливості України за версією топ-менеджерів членських компаній Європейської бізнес асоціації залишається в нейтральній площині... Результати індексу свідчать, що негативні настрої бізнесу нікуди не зникли", — наголошується в повідомленні асоціації. 

Згідно з результатами дослідження, 58% бізнесменів не задоволені інвесткліматом в Україні, тоді як в першій половині року їх було 54%; привабливим бізнес-клімат вважають лише 11% респондентів. 

Топ-проблемами, які потребують особливої уваги з боку влади, з точки зору бізнесу, є відсутність боротьби з корупцією, зростання її рівня, нестабільність валюти, інфляція, відсутність судової реформи, ринку праці, земельної реформи.