SkyUp висловив бажання співпрацювати з МАУ

Новини
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

Український лоукостер заявив про бажання співпрацювати з МАУ, а не лише конкурувати з ним

Керівництво нової української авіакомпанії SkyUp не планує конкурувати з найбільшим авіаперевізником України — компанією Міжнародні авіалінії України, заявив співвласник компанії Юрій Альба, інформує Фінанси.ua, посилаючись на  ЦТС.

Зокрема, новий авіаперевізник не виключає можливості код-шерінгу з МАУ.

“Я прагну до того, щоб конкуренти були не тільки конкурентами, а й колегами і партнерами. Якщо так складеться, а я впевнений, що так і буде, можливо, ми будемо кодшеритися з МАУ”, — повідомив Альба.

Код-шерінг — це спільна комерційна експлуатація авіарейсів декількома авіакомпаніями. Більш того, за словами експертів, для МАУ, яка поступово йде з ринку чартерних перевезень, рейси, які планує запускати SkyUp, загрози не несуть.

МАУ останнім часом максимально пішла з чартерних перевезень, вони максимально зосередилися на регулярних рейсах”, — розповів гендиректор консалтингової компанії Friendly Avia Support Олександр Ланецкий.

Авіаексперт Сергій Хижняк зазначає, що новий український лоукостер може стати конкурентом невеликим чартерним авіакомпаніям.

“Якщо говорити про МАУ, то для неї чартерний сегмент не настільки значний. Тому навряд чи SkyUp стане конкурентом для МАУ. Думаю, поява нової авіакомпанії більше вдарить по маленьким чартерним перевізникам”, — зазначив він.