Україна отримає 28 млн євро на реформування ДФС

Новини
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

В рамках проекту Тwinning ЄС прийняв рішення виділити 28 млн євро Україні на реформування ДФС 

Європейський Союз виділить Україні 28 млн євро для реформування Державної фіскальної служби. Про це йшлося на зустрічі в. о. голови ДФС з генеральним директором з питань сусідства і розширення Європейської Комісії, керівником групи підтримки України в Європейській Комісії Пітером Вагнером, повідомляє прес-служба ДФС, передає РБК-Україна.

Як повідомляється, кошти будуть виділені в рамках завершилася в грудні цього року дворічної міжнародної програми технічної допомоги ЄС для митних органів України "Тwinning". Фінансова частина програми буде підписана в найближчі тижні.

У свою чергу, продан поінформував Вагнера про виконану службою роботі.

Так, на сьогодні 30% митних декларацій оформляються за принципом "єдиного вікна", а з 1 лютого 2018 року так повинні оформлятися всі декаларции.

Також з метою удосконалення митного контролю та процедур планується активне використання ІТ та сучасних засобів митного контролю — скануючих систем, систем зчитування номерів, вагових комплексів, відеофіксація.

Крім того, в планах ДФС введення з другого кварталу в пункті пропуску "Ягодин — Дорохуськ" "Інтелектуальної системи управління рухом автомобілів".

Україна нещодавно приєдналася до Конвенції про правила походження (ПанЕвроМед), що відкриває для українських виробників нові можливості на ринках Європи.

Тwinning — це інструмент інституційної розбудови і нова форма безпосереднього технічного співробітництва між органами влади держав — членів ЄС та країн-бенефіціарів.