В наступному році розпочне роботу Експортно-кредитне агентство

Новини
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

Гройсман повідомив, що агенство сприятиме росту виробництва, що в свою чергу збільшить кількість робочих місць

В Україні з 2018 року розпочне роботу Експортно-кредитне агентство (ЕКА), повідомив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, інформує Інтерфакс-Україна.

"Розумна економічна політика уряду, парламенту і президента дасть можливість запустити нові підприємства та модернізувати наявні", — сказав В.Гройсман під час відвідування ПрАТ "Росава" в Київській області в п'ятницю, повідомляє прес-служба Кабміну.

Прем'єр наголосив, що деякі фундаментально важливі рішення вже ухвалені, зокрема система автоматичного повернення ПДВ, а також введення розстрочки зі сплати податку на додану вартість під час імпорту обладнання.

Крім того, за його словами, вчасне ухвалення державного бюджету на 2018 рік також сприятиме промисловому розвитку, адже в бюджеті закладено немало програм підтримки цілих галузей — від агросектора до будівництва інфраструктури та доріг.

"З наступного року також запрацює ще один важливий інструмент — експортно-кредитне агентство. Ще більше будемо виробляти продукції, ще більше буде нових робочих місць", — сказав В.Гройсман.