Укрзалізниця спрямує 22 мільярда на капітальні інвестиції

Новини
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

У 2018 році ПАТ "Укрзалізниця" планує спрямувати 22 мільярда гривень на капінвестиції, приблизно 7 з яких на модернізацію

Про це заявив в.о. голови правління ПАТ "Українська залізниця" Євген Кравцов під час урочистого відкриття реконструйованої будівлі філії "Центр діагностики залізничної інфраструктури" сьогодні, 15 грудня, повідомляє Укрінформ.

"Зараз якраз ми завершуємо план капітальних інвестицій на наступний рік. Можу сказати, що ми в цілому плануємо на 2018 рік закласти кошти у розмірі 22 млрд грн по капітальним інвестиціям", — заявив Кравцов.

За його словами, приблизно одна третина з цих коштів, близько 7 млрд грн, планується направити в модернізацію та реконструкцію залізничної інфраструктури.

Як повідомляв Укрінформ, ПАТ "Укрзалізниця" завершила перемовини з американською компанією General Electric. За словами очільника "Укрзалізниці", вже у вересні 2018-го у співпраці з General Electric почнеться масштабне оновлення рухомого складу української залізниці. Кравцов наголосив, що для Укрзалізниці співпраця з американським гігантом є стратегічним проектом, який дозволить частково вирішити питання дефіциту тяги вже у найближчий час.