Поштові оператори просять Порошенка накласти вето на закон про три посилки в місяць

Новини
Налаштування
  • Дуже маленький Маленький Стандартний Збільшений Великий
  • Стандартний Helvetica Segoe Georgia Times

Оператори поштових послуг не знають, як ввести такі заходи адміністрування

Поштові оператори попросили президента України Петра Порошенка скористатися правом вето щодо закону про зміни до Податкового кодексу, передає Сьогодні.

Документ, зокрема, вводить обмеження на безмитне ввезення товарів в Україну до трьох посилок на місяць вартістю 150 євро кожна.

"З огляду на ті факти, що на сьогоднішній день більшість відправлень є недорогими (до 10 доларів), а Україна інфраструктурно не готова ввести такі заходи адміністрування, вважаємо за доцільне просити Вас накласти вето на цей закон і повернути його на доопрацювання в профільний комітет Верховної Ради України",- заявили представники поштових операторів.

Також оператор відзначають, що зміни, що передбачають обмеження набезмитне ввезення до 3 посилок по 150 євро кожна, з'явилися тільки в редакції законопроекту до другого читання і були прийняті без наданняекономічного обґрунтування та без належного обговорення з профільними відомствами, операторами доставк і громадськістю.

Крім того, оператори вважають, що така норма призведе до розширення тіньових моделей доставки товарів на "третіх" осіб і використанню неофіційних каналів.